IHG ASSISTANT FINANCIAL MANAGER in Warsaw, Poland

Description:

IHG-InterContinental Hotels Group to jedna z wiodących na świecie

międzynarodowa firma hotelarska, która w swoim portfolio posiada 13 marek

hotelowych, prawie 800 000 pokoi w ponad

5360 hotelach w 100 krajach na całym świecie.

Bycie częścią

rodziny marek IHG daje wszystkim naszym pracownikom możliwość czerpania

korzyści budowania swojej kariery w prężnej, międzynarodowej firmie

hotelarskiej z ponad 70-letnią historią.

W związku z

rozwojem sieci IHG w Polsce, poszukujemy, osoby która po wdrożeniu w jednym z

naszych hoteli w Warszawie, obejmie samodzielne stanowisko Kierownika Finansowego w nowym hotelu w Gdańsku.

Qualifications

Do Działu Finansów poszukujemy kandydatówna stanowisko: ZASTĘPCA KIEROWNIKA DS. FINANSOWYCH (ADF/06/2018)

Miejsce pracy: Warszawa, docelowo Gdańsk

Zakres obowiązków: Współtworzenie polityki

finansowej hotelu i nadzór nad całokształtem działań finansowych jednostki. Uczestnictwo

w procesach budżetowania, planowania krótko

i długoterminowego. Analizowanie wyników ekonomicznych oraz nadzorowanie

kalkulacji kosztów, oraz analizy rentowności.

Wymagania:

preferowane wykształcenie wyższe

ekonomiczne (finanse, rachunkowość, zarządzanie),

doświadczenie w pracy na podobnym

stanowisku-dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży hotelarskiej,

mile widziane uprawnienia samodzielnego

księgowego oraz znajomość zagadnień podatkowych,

bardzo dobra znajomość jęz.

angielskiego i polskiego,

praktyczna znajomość zasad

sprawozdawczości finansowej, rachunkowości zarządczej i metod oraz technik

analiz ekonomicznych,

wysoko rozwinięte umiejętności

analityczne oraz logicznego myślenia,

umiejętności długofalowego planowania

oraz przewidywania konsekwencji podjętych decyzji,

znajomość polskich i międzynarodowych

procedur raportowania

dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

dokładność, inicjatywa, przedsiębiorczość, zaangażowanie w wykonywaną pracę,

dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność zarządzania zespołem.

Oferujemy:

możliwość rozwoju kariery w prestiżowej

firmie w międzynarodowym środowisku,

zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

prywatną opiekę medyczną,

możliwość przystąpienia do ubezpieczenia

grupowego, programu sportowego,

świadczenia z ZFŚS, m.in. świąteczne

karty podarunkowe,

zniżki na produkty i usługi hotelowe

sieci IHG w kraju i za granicą,

możliwość korzystania z pralni, parkingu

hotelowego,

oraz restauracji

pracowniczej.

CV w języku angielskim i polskim wrazz numerem referencyjnym prosimy przesłać na adres: e-mail: rekrutacja@ihg.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 w zw. z art.4 pkt 11 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przezadministratora, którym jest Sienna Hotel Sp. z o.o. z siedzibąw Warszawie przy ul. Emilii Plater 49, 00-125 Warszawa, KRS 0000662897moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, w tym również w moim CVi/lub liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnegoprocesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przezSienna Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Emilii Plater 49.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowychoraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak równieżprawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu nazgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonejprzed jej cofnięciem ”.

Job: Hotel General Management

Location: Poland-Warsaw