IHG Stewarding Supervisor in Budapest, Hungary

Stewarding Supervisor

Job Number EMEAA01736

Hotel Brand: InterContinental Hotels

Europe, Middle East, Asia & Africa - Hungary - Budapest - Budapest

Description

About us

Gyere és csatlakozz az InterContinental Budapest csapatához!

Ha szereted a változatos munkát és fizikailag is jól bírod a tempót, kamatoztasd szállodai, vagy vendéglátós tapasztalatodat Stewarding Supervisorként. Ebben a munkakörben a háttérből irányítasz és biztosítod, hogy minden szükséges eszköz meglegyen a részlegek működéséhez.

Konyhai takarítók vezetőjét keressük!

NAPI FELADATOK

-Szervezd meg és irányítsd a mosogatók és a takarítók munkáját

-Tarts napi kapcsolatot külsős cégekkel a megfelelő létszám biztosításához

-Raktározz, szervezz, pakolj és adminisztrálj minden eszközt, mely az Food and Beverage részlegek munkájához kapcsolódik (tányérok, evőeszközök, melegentartók, stb.)

-Készíts elő minden szükséges eszközt egy-egy rendezvény előtt és biztosítsd, hogy minden rendben, tisztán visszakerüljön a raktárba

-Figyeld és kezeld a készleteket (pl. tisztítószerek, papírtörlők, műanyag zsákok, stb.) és rendelj, ha valami fogyóban van

-Ellenőrizd a munkafolyamatokat, legyen mindig rend

-Kövesd az egészségügyi és higiéniai előírásokat

-Mindezt folyamatos, heti 40 órás munkarendben, a hét minden napján - akár ünnepnapokon is - változó -műszakokkal

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA VAN:

-Minimum középfokú végzettséged

-Szállodai, vagy vendéglátó területen szerzett tapasztalatod

-Vezetői gyakorlatod, csapatirányításban való jártasságod

-Nagy munkabírás, erős fizikai leterheltséget tudod kezelni

-Jó szervezőképességed és kiváló kommunikációs készséged

-Rugalmasság a különböző műszakok vállalásában

Érdeklődés esetén várjuk fényképes önéletrajzodat!