IHG Spa Supervisor in Budapest, Hungary

Description:

Az InterContinental Budapest 402 szobával, rendezvénytermekkel, Club és Spa szolgáltatással és ötcsillagos kiszolgálással várja vendégeit. Az InterContinental Hotels & Resorts lánc tagjaként célunk, hogy olyan szállodát üzemeltessünk, amelyet szeretnek a vendégek és ahová munkatársaink szívesen járnak dolgozni. Elkötelezettek vagyunk egy olyan munkahely megteremtéséért, ahol kollégáink önmaguk lehetnek és személyiségüket munkájukban is megmutathatják. Célunk, hogy kollégáink az első munkanapjuktól kezdve jól érezzék magukat, munkájukhoz minden információt megkapjanak, fejlődni tudjanak és egy csapat tagjainak érezzék magukat. Lehetőséget kínálunk olyan jelentkezők számára, akik elkötelezettek a szállodaszakma és a minőségi vendégközpontú munkavégzés iránt.

Látogasson el az InterContinental Budapest honlapjára, ahol a Spa InterContinentalról is talál információkat.

Feladatok:

  • Az InterContinental Spa részleg vezetésével kapcsolatos adminisztráció

  • Beosztáskészítés

  • Beszámolók készítése

  • A SPA részleg lehetséges fejlődési lehetőségeinek (irányok) felkutatása, kidolgozása

  • Üdvözli a vendégeket, ismerteti a szolgáltatásokat, és ellátja a vendégeket a szükséges információkkal

  • Biztosítja a törölközők, textíliák folyamatos utánpótlását

  • Rendszeresen ellenőrzi a SPA területét, biztosítva a higiéniai követelményeket

  • Információt ad a SPA szolgáltatásokra vonatkozóan

  • Kezeli a foglalásokat

  • Ajánlja és értékesíti a kozmetikai termékeket

  • Kezeli a vendégpanaszokat

  • Kezeli a számlázást, napi pénzügyi teendőket

Qualifications

Feltételek:

  • Szakirányú végzettség (spa, wellness, fitness gyakorlat előny)

  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás (egyéb idegen nyelvismeret előnyt jelent)

  • Uszodamesteri vizsga előny (ha nincs, nyitottság annak elvégzésére)

  • Jó kommunikációs készség

  • Szolgáltatásorientált, nyitott személyiség

  • Ambiciózus, diszkrét, elkötelezett hozzáállás

Lehetőség:

  • biztos háttér

  • kiváló munkakörülmények

  • versenyképes bér

  • egyedi juttatások (bónusz, cafeteria, kedvezményes dolgozói szobaárak)

  • dolgozói rendezvények

  • fejlődési lehetőségek, tréningek, képzések

Job: Spa & Recreation

Location: Hungary-Budapest