IHG Guest Service Center Agent in Budapest, Hungary

Description:

Az InterContinental Budapest Guest Service Center Agent pozícióba keres munkatársat

Az InterContinental Hotels & Resorts® olyan mosolygós, magabiztos,

kifinomult és globális gondolkodású embereket keres, akik képesek arra, hogy

többet teljesítsenek a vendégek elvárásainál.

Feladatok:

  • Avendégek szobákra és egyéb szolgáltatásokra vonatkozó kéréseivel,kívánságaival, igényeivel kapcsolatban megfelelő információ átadása,feladatok ellátása, szükség esetén a megfelelő részleghez történőtovábbítása. Feladatait elsősorban telefonon keresztül végzi.

  • Biztosítjaa vendégek gyors, udvarias, teljes körű kiszolgálását, a személyre szólószolgáltatások nyújtását.

  • Egyéniszobarendelések felvétele az aktuális értékesítési stratégia ismeretében.

  • Atársrészlegek folyamatos tájékoztatása az őket érintő ügyekről.

  • Aszállodai vendégprogramok ajánlása a vendégek felé, ezen programokszolgáltatásainak alapos ismerete.

  • Műszakkezdéskorés záráskor minden információt átad kollégáinak, törekszik anaprakészségre, valamint ügyel arra, hogy minden szükséges információelérjen a megfelelő helyre.

Qualifications

  • Magasszintű angol nyelvtudás (egyéb idegen nyelvismeret előnyt jelent)

  • Minimumközépfokú végzettség (főleg gazdasági vagy idegenforgalmi területen)

  • Jókommunikációs készség

  • Szolgáltatásközpontú nyitott személyiség

  • Ambiciózus,elkötelezett hozzáállás

Amit biztosítani tudunk Önnek:

Kedvezményes dolgozói szobaárak a szállodacsoporton belül, fejlődési és

karrierépítési lehetőségek, cafeteria rendszer, étkezés. Csatlakozási lehetőség egy olyan csapathoz, melynek

tagjai munkájukkal emlékezetessé teszik a vendégek szállodai tartózkodását, így

vendégeink valóban különlegesnek érezhetik magukat. Ez az alapja annak, hogy az

INTERCONTINENTAL BUDAPEST egy nagyszerű munkahely, Magyarország egyik Legjobb

Munkahelye. A legfontosabb: egy olyan munkahelyet kínálunk, ahol személyesen

fejlődhet!

Job: Business Centre

Location: Hungary-Budapest