IHG Convention Sales Coordinator in Budapest, Hungary

Description:

Az InterContinental Hotels & Resorts®

olyan kollégákat keres, akik mosolygós, magabiztos, kifinomult és globális

gondolkodású emberek. Akik képesek arra, hogy többet teljesítsenek a vendégek

elvárásainál.

Az InterContinental

Budapest CONVENTION SALES

COORDINATOR pozícióba keres

munkatársat.

Elvárások:

  • Kb. 1 éves,az értékesítés területén szerzett gyakorlat

  • Folyékony angol nyelvtudás (egyéb idegen nyelvismerete előny)

  • Jókommunikációs készség

  • Önállógondolkodás és munkavégzés

  • Ambiciózus,dinamikus hozzáállás

  • Proaktivitás

  • Pozitív,nyitott szemlélet

Qualifications

Feladatok:

  • A ConventionSales munkájának adminisztratív segítése és támogatása

  • Ügyfelekkelvaló kapcsolattartás telefonon, e-mailen keresztül

  • Megbeszélések,tárgyalások előkészítése

  • Adatbázisokfrissítése és karbantartása

  • Azértékesítéshez kapcsolódó promóciós és tájékoztató anyagok rendelése, összekészítése

  • Kimutatások,jelentések, statisztikák készítése

  • Azértékesítéshez kapcsolódó programok koordinációja.

Amit

biztosítani tudunk Neked:

Versenyképes fizetés és juttatási csomag,

kedvezményes dolgozói szobaárak a szállodacsoporton belül, fejlődési és

karrierépítési lehetőségek, cafeteria rendszer, étkezés, egyéb juttatások. Csatlakozási lehetőség egy olyan csapathoz, melynek

tagjai munkájukkal emlékezetessé teszik a vendégek szállodai tartózkodását, így

vendégeink valóban különlegesnek érezhetik magukat. Ez az alapja annak, hogy az

INTERCONTINENTAL BUDAPEST egy nagyszerű munkahely, Magyarország egyik Legjobb

Munkahelye. A legfontosabb: egy olyan munkahelyet kínálunk, ahol személyesen

fejlődhetsz! (Room to be Yourself!)

Job: Conference Sales

Location: Hungary-Budapest